ابتدا بگذارید بگویم که بهینه سازی موتورهای جستجو موضوعی جامع است. به هیچ وجه نمی توانم به طور موثر در این مقاله کوچک به تک تک موضوعات بپردازم. با این حال ، من امیدوارم که با کسانی صحبت کنم که هیچ تصوری از این موضوع ندارند و یا دلیل آن مهم است. شاید آنها ترغیب شوند که اولین قدم ها را برای داشتن یک وب سایت موفق بردارند.

عنوان یک شخص را به دو برابر بیش از جستجوگرها. برچسب های عنوان – h1 ، h2 ، h3 ، h4 – نه تنها به شما کمک می کنند متن خود را قالب بندی کنید ، بلکه صفحه را آسان تر می خوانید ، و همچنین موتورهای جستجوی کالاهای جداگانه هنگام تصمیم گیری در مورد صفحه شما به آنها نگاه می کنند. استفاده صحیح از آنها برای تلاشهای سئو  شما در زمینه جستجوگرها مهم است حتی اگرچه باید (1) نمونه در عنوان h1 وجود داشته باشد. در این قسمت موضوع صفحه را تنظیم می کنید. همراه با برچسب های h2 که برای مشخص کردن بخشهای صفحه استفاده می شوند ، و برچسبهای h3 در آن بخشها و غیره. از کلمه کلیدی صفحه یا تغییرات رایانه در برچسب عنوان خود استفاده کنید. هرچند اطمینان حاصل کنید که خواندن صفحه کاملاً واضح است.

وب سایت من درباره Seo است. من این کار را از سال 1996 یا همان محل انجام داده ام و چند سالی است که مشتری دارم. در نیمه راه سال گذشته ، شروع به اضافه کردن صفحات پوستر با آن کردم. این در مقایسه با Seo بسیار آرام و بدون فشار است ، به علاوه تصمیم گرفتم ببینم که صفحات غیرمرتبط و بدون کجا و با کجا و با چه کسی کند شده ام ، به علاوه به طور غیر منتظره ای از این کار لذت بردم ، به همین دلیل دلایل زیادی داشت.

یک عنوان عنوان تهیه کنید که به موضوع شما بپردازد و شامل دوره اصلی شما باشد. در بسیاری از موارد ، عنوان اولین چیزی است که بازدید کننده مشاهده می کند و فقط توجه مرورگرهای وب است! برچسب عنوان نباید نیازهای فرد را برطرف کند ، اما باید شامل جمله راه حل برای بهینه سازی موقعیت وب سایت شما در موقعیت در نتایج جستجو باشد.

شما واقعاً به راهنماهای برتر بهینه سازی موتور جستجو نیاز دارید تا با کسب رتبه بالاتر در این موتورهای جستجو به شما در ایجاد نیاز عمومی کمک کنند. این می تواند همان چیزی باشد که شما را در آن قرار می دهد و می توان آن را برای کلمات کلیدی یکی از موتورهای جستجو انجام داد. همچنین می تواند خیلی بهتر از تمایز بین درآمد چند صد دلار در ماه و چند هزار باشد.

رویکرد بازاریابی خود را متعادل کنید: اگر وب سایتی بسازید که دارای محتوایی غنی ، بینندگان دوست داشته باشد ، دارای اعتبار معتبری باشد و با استفاده از یک استراتژی هوشمند برچسب های Meta برنامه ریزی شود ، بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

قبل از شروع هرگونه فرآیند بهینه سازی جعبه جستجو برای سایت خود ، بسیار مهم است که شما بفهمید شخصی دقیقاً چه چیزی را اجرا می کند. سعی کنید تا آنجا که می توانید در مورد هر روشی که ممکن است برای این منظور بهینه سازی موتور جستجو در وب سایت فرد انجام دهید ، اطلاعات کسب کنید. ایجاد انگیزه در سایت خود و شما باید وب سایت خود را با اینترنت بدانید. بعد از اینکه عملکرد شغلی خودتان به این بستگی دارد.

By admin